Tabel centralizator antrenori şi instructori Vovinam Viet-Vo-Dao (2014)

Numele şi prenumele Gradul Calitate
Florin Macovei 5 Dang Antrenor
Angel Mititelu 4 Dang Antrenor
Gheorghe Pricop 4 Dang Antrenor
Bogdan Trentea 2 Dang Antrenor
Răzvan Niculescu 2 Dang Antrenor
Sorin Rîmbu 2 Dang Antrenor
Sinodor Socea 2 Dang Antrenor
Ovidiu Obreja 1 Dang Antrenor
Leonard Raicu C. Galbenă Antrenor
Vasile Ichim 4 Dang Instructor
Geluţă Ciobotaru 4 Dang Instructor
Lăcrămioara Ciobotaru 4 Dang Instructor

 

Tabel centralizator grade mari Vovinam Viet-Vo-Dao activi în cadrul F.R.V.V.

Numele şi prenumele Clubul Gradul
Florin Macovei Saigon – Bucureşti 5 Dang
Angel Mititelu Phuong – Iaşi 4 Dang
Gheorghe Pricop Khi – Suceava 4 Dang
Vasile Ichim Ihtus – Iaşi 4 Dang
Geluţă Ciobotaru Thieu Lam – Iaşi 4 Dang
Lăcrămioara Ciobotaru Thieu Lam – Iaşi 4 Dang
Raluca Macovei Thieu Lam – Iaşi 2 Dang
Bogdan Trentea Saigon – Bucureşti 2 Dang
Cristian Georgescu Ho Vang Dao – Ploieşti 2 Dang
Răzvan Niculescu Yang – Ploieşti 2 Dang
Sorin Rîmbu Khi – Suceava 2 Dang
Sinodor Socea Şoimul – Bacău 2 Dang
Adrian Teleman Ihtus – Iaşi 2 Dang
Cătălin Ghimiş Saigon – Bucureşti 2 Dang
Ovidiu Obreja Vo Dao – Băcăoani 1 Dang
Dragoş Bălan Saigon – Bucureşti 1 Dang
Haier Christian Saigon – Bucureşti 1 Dang
Răzvan Rusov Thieu Lam – Iaşi 2 Dang
Tomiţă Silvestru Phuong – Iaşi 1 Dang
Liviu Munteanu Duong (VO MASTER) – Iaşi 1 Dang
Daniel Arion Thieu Lam – Iaşi C. Galbenă
Laura Sevastru Thieu Lam – Iaşi C. Galbenă
Dragoş Stoian Yang – Ploieşti C. Galbenă
Ancuţa Socea Şoimul – Bacău C. Galbenă
Adrian Ilioaia Khi – Suceava 1 Dang
Alexandru Nistor Khi – Suceava C. Galbenă
Leonard Raicu Khi – Suceava C. Galbenă
George Cozma Phuong – Iaşi 1 Dang
Ioan Alexandru Phuong – Iaşi 1 Dang
Adrian Fintinaru Şoimul – Bacău 1 Dang
Traian Costoaea Phuong – Iaşi C. Galbenă
Gabriel Molocea Phuong – Iaşi C. Galbenă
Alexandra Strătilă Ihtus – Iaşi C. Galbenă
Georgiana Livadariu Ihtus – Iaşi C. Galbenă
Mihai Marius Baciu Ihtus – Iaşi C. Galbenă
Lucian Popescu Ihtus – Iaşi C. Galbenă
Robert Tomulescu Yang – Ploieşti C. Galbenă
Alexandru Andrei Yang – Ploieşti C. Galbenă
Alexandru Girleanu Yang – Ploieşti C. Galbenă
Gabriel Popilciuc Thieu Lam – Iaşi C. Galbenă
Denis Pintilescu Thieu Lam – Iaşi C. Galbenă
Alin Sava Şoimul – Bacău C. Galbenă
Ionut Pasniciuc Khi – Suceava C. Galbenă

 

Tabel titluri sportive

Numele şi prenumele Gradul Calitatea
Florin Macovei 5 Dang antrenor emerit, maestru al sportului
Angel Mititelu 4 Dang maestru emerit al sportului
Vasile Ichim 4 Dang maestru al sportului
Lăcrămioara Ciobotaru 4 Dang maestru al sportului
Geluţă Ciobotaru 4 Dang maestruemerit al sportului
Raluca Macovei 2 Dang maestru al sportului
Adrian Teleman 2 Dang maestru al sportului